fotografia,  fotografia dziecięca,  fotografia portretowa,  fotografia rodzinna,  fotograia pejzażowa,  portret fotograficzny

Portrety dziecięce, pejzaż i pies. Wyróżnienia po webinarze z oceną zdjęć. 355 Kursy i 346 AFO

Zdjęcie Adrianny Grabskiej charakteryzuje się dobrym światłem i kompozycją, umiejętną obróbką graficzną (winieta uwypuklająca portret i ciekawa w starym stylu kolorystyka) i anielskim spojrzeniem dziewczynki.

Natalia Ziemnicka wysłała zdjęcie dość nietypowe jak na portret dziecięcy. Mamy do czynienia z ujęciem wykonanym z boku. Mamy wrażenie, że było to zdjęcie uchwycone podczas zabawy. Ciasny kadr sprawia, że dziecko wydaje się być bliżej nas. Autorce udało się uciec od twardego światła słonecznego.

Seria trzech zdjęć Pauliny Kotarskiej to udane portrety dziewczynek skąpane w świetle zachodzącego słońca. Zdjęcia cechuje niezwykła naturalność, dominuje spokój, idylla. Kadry są dobrze skomponowane i oświetlone. Autorka umiejętnie porusza się w świetle skierowanym na wprost i w ujęciu pod światło. Dodatkową pokonaną trudność są dwie małe modelki, przez co zwiększa się stopień trudnośći wykonywanego zdjęcia.

Dariusz Piosik wysłała zdjęcie, nie będące zwykłym pejzażem. Ujęcie jest bliższe chyba dokumentowi. Pusty występ skalny, cypel czaruje nas prostotą, nastrojowym światłem i minimalistycznym układem motywów.

Zdjęcie Marioli Mierzwy jest w stanie urzec nie tylko dziewczynki. Wysoki stopień personifikacji działa wyraziście na widza. Na taki ujmujące spojrzenie oczekujemy od zdjęcia domowych pupilów.

Gratuluję udanych kadrów i zapraszam na kolejne spotkania online z recenzją zdjęć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *