fotografia dziecięca,  fotografia pejzażowa,  fotografia portretowa,  fotograia pejzażowa,  nauka fotografii online,  portret dziecięcy,  portret fotograficzny,  recenzja zdjęć online,  zdjęcia

Najlepsze prace po spotkaniu online z oceną zdjęć. Kursy online. #671 tydzień

Wyróżnione zdjęcie Agaty Strzelec jest pełne dynamiki, ruchu, życia. Autorce udało się nacisnąć spust w odpowiednim momencie. Kadr ukazuje przyjaźń dziecka i sympatycznego, kudłatego czworonoga.

Trzy udane ujęcia studyjne Ilony Gęśli ukazują chłopca w wieku dość trudnym do fotografowania. Autorka poradziła sobie z tym wyzwaniem i wymalowała na twarzy młodziana stosowny wyraz. Proszę zwrócić uwagę, na 3 plany: quasi-amerykański, półzbliżenie i zbliżenie. Dowodzi to na pełne zrozumienie problematyki planów filmowych (omawianych na kursie Techniki pozowania).

Trzy zdjęcia Marioli Mierzwy-Dudzińskiej są odpowiedzią autorki na moje osobiste wezwanie do wykonania sesji zdjęciowej z rekwizytem. Autorka wybrała bardzo trudny przedmiot – lustro. Dodatkową trudnością jest zastosowanie podwójnego odbicia. Sesja z dziećmi i lustrami to prawdziwe wyzwanie. Fotografka poradziła sobie znakomicie, czego dowodem są te zdjęcia. Mamy ciekawe ujęcia i eksperymenty z przestrzenią. To dobry krok w kierunku realizacji dyplomu.

Oto piękny portret dziecka w wykonaniu Anny Kopańskiej! Poza dobrym światłem i minimalizmem scenograficznym kadr wyróżnia się niesłychanie przenikliwym spojrzeniem dziecka.

Marta Chmiel zaserwowała nam interesujące zdjęcie o pokroju pejzażowym. Ważniejszą rolą ujęcia jest jednak oddanie atmosfery zachodzącego słońca nad pustym brzegiem jeziora.

Gratuluję jak zwykle niezwykłych ujęć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *