fotografia dziecięca,  fotografia pejzażowa,  fotografia portretowa,  kurs fotografii,  nauka fotografii online,  zdjęcia

Portret kobiecy, zdjęcie dziecięce, pejzaż i.. meduzy. Wyróżnienia po spotkaniu online z recenzją zdjęć. 345 Kursy i 338 AFO

Adrianna Grabska zaproponowała czarno-biały portret kobiecy. Jedyne co mogę napisać, to że sam nie mógłbym zrobić lepszego. Uczeń prześcignął mistrza? Oceńcie sami. Oby nie opuściła Cię powtarzalność tak dobrych ujęć szanowna autorko. Zdjęcie trafiło do GALERII WSZECH CZASÓW AFO.

Natalia Ziemnicka to autorka zdjęcia noworodkowego. Proszę zwrócić uwagę, na bardzo ładne udrapowanie owijek. Wzorowa stylizacja. Kiedyś sam próbowałem, ale wolę stylizować martwe natury, a nie takie kruszyny. Poza tym jest to bardzo dobre zdjęcie.

Mirosławowi K. Udało się wykreować mroczny świat rodem z Tolkiena (dostałem Hobbita i Trylogię w szkole podstawowej 20 lat przez ekranizacją i marzyłem aby obejrzeć film ale książka jest lepsza). Monotonię i posępność tego pejzażu uważam za zaletę.

Na koniec meduzy w wykonaniu Magdaleny Gruszki. Autorka pokazuje, że nawet w tak przygotowanym wizualnie miejscu jak oceanarium, fotograf ma pole do popisu.

Gratuluję ciekawych kadrów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *