fotografia dziecięca,  fotografia pejzażowa,  fotografia portretowa,  internetowa szkoła fotografii,  kurs fotografii,  kursy fotografii przez internet,  nauka fotografii online,  portret dziecięcy,  portret fotograficzny

Zdolni studenci Kursów i Akademii Foto Oko. Wyróżnione prace po cotygodniowym spotkaniu online. #672 tydzień

Mała modelka Agaty Strzelec pozuje jak dorosła! Autorka umiejętnie wkomponowała postać w wiosenne kwiaty. Na uwagę zasługuje spójna kolorystyka zdjęcia oraz oczywiście wyeksponowanie charakteru dziewczynki.

Ilona Gęśla jest już gotowa od strony merytorycznej aby rozpocząć przygodę z fotografią portretową na poważnie. Zdjęcia są dobrej jakości i robią dobre wrażenie na widzu. Autorka skupia się na ukazaniu piękna fotografowanej osoby. Takie zadanie ma fotograf zawodowy, wykonujący portrety na zlecenie.

Ciekawe zdjęcie przesłała Małgorzata Ploch. Ujęcie zasługuję na wyróżnienie za uchwycenie nastroju chwili, zaskakującą kompozycję, umiejętne zestawienie intensywnych kolorów, nietypowe kadrowanie postaci.

charset=Ascii

Zdjęcie o charakterze pejzażowym Marty Chmiel wciąga nas w baśniową atmosferę zachodzącego słońca nad brzegiem jeziora. Niezwykle istotnym elementem kadru jest pierwszy plan. Dzięki niemu zdjęcie ożywa i czaruje nas nastrojem, kolorem, ujęciem nastroju.

Dwa ukwiecone portrety przesłała Barbara Kuczyńska. Bez wątpienia mamy do czynienia z udanymi kadrami. Zdjęcia wyróżniają się dobrym światłem, ciekawą obróbką graficzną, udanym wkomponowaniem kwiatów i dodatków oraz umiejętnym uchwyceniem nastroju chwili.

Trzy ujęcia Marioli Mierzwy-Dudzińskiej to trzy sprawnie i ciekawie zrealizowane portrety. Wyróżnia się umiejętność nawiązania kontaktu z małymi modelkami, dobre światło, spójna kolorystyka i stosowna obróbka graficzna.

Gratuluję interesujących strzałów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *