fotografia dziecięca,  fotografia portretowa,  fotografia rodzinna,  fotografia zwierzęca,  internetowa szkoła fotografii,  Jak zrobić dobre zdjęcie,  kurs fotografii,  kursy fotografii przez internet,  nauka fotografii online,  portret dziecięcy,  recenzja zdjęć online,  zdjęcia

Zdjęcia dziecięce, sesja kobieca, akt i nietypowe portrety z osiołkami. Recenzja zdjęć online. 380 Kursy i 372 AFO

Ilona Gęśla wykonała ciepły, pełen ufności, wdzięczności dziecięcej portret dziewczynki. Mamy to do czynienia z dobrym, niewyrafinowanym światłem, poprawną kompozycję i tego o co najbardziej zabiega fotograf-portrecista, czyli dobrego kontaktu z małą modelką.

Zdjęcia Anny Kornaś są przykładem dobrego warsztatu i świadomego wyboru środków wyrazu. Wobec zdjęć nie można przejść obojętnie i na długo zapadają w pamięci oglądającego. Proszę zwrócić uwagę na piękne budowanie przestrzeni na zdjęciu za pomocą pierwszoplanowych, nieostrych motywów.

Kadr Marioli Mierzwy-Dudzińskiej ma charakter zdjęcia mody. Autorka panuje nada każdym detalem zdjęcia: stylizacją, dopasowaniem kolorystyki do tła, wybranym miejscem plenerowym, głębią ostrości i przede wszystkim niezwykłą siłą działania spojrzenia dziewczynki.

Bartłomiej Więch jest autorem ciekawego aktu (?). To są tylko domniemania, ponieważ oprócz nóg kobiety, nie widzimy kompletnie nic. Jednak wyobraźnia podpowiada nam, że kapelusz został użyty w celu zakrycia nagiego ciała. Ta gra, która odbywa się w wyobraźni oglądającego jest bardzo intrygująca i zdjęcie przez to kwalifikuje się do wyróżnienia.

Paulina Kotarska zaprezentowała zdjęcie nietypowego portretu kobiety z osiołkami. Kadr czaruje jednością człowieka i zwierzęcia. Wyczuwalne jest poczucie zaufania i bliskości, zarezerwowane w zasadzie w relacjach ludzkich, nie zwierzęcych. Autorka w ujmujący sposób przełamuje ten mit.

Gratuluję wybornych kadrów. Mam zdolnych uczniów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *