fotografia,  fotografia dziecięca,  fotografia pejzażowa,  fotografia portretowa,  fotografia rodzinna,  fotograia pejzażowa,  internetowa szkoła fotografii,  kursy fotografii przez internet,  nauka fotografii online,  zdjęcia

Portrety dziecięce, sesje kobiece i pejzaż. Kursy fotografii online. 379 Kursy i 371 AFO

Dwa zdjęcia Pauliny Kotarskiej są godne wyróżnienia. Autorka w portretach dziecięcych wykazuje duże umiejętności w ukazywaniu różnych nastrojów portretowanych osób: radości i niepewności, nostalgii, rozterki (na zdjęciu kobiecym). Kompozycja i światło zdjęć jest bez zarzutu. Na chmurnym zdjęciu autorka użyła dodatkowego źródła światła aby stworzyć efekt iskierek w oczach.

Anna Kornaś wykonała urzekające portrety dziecięce. Kadry są dopracowane pod względem światła i kompozycji. Zdjęcie czarno-białe przypominają mi portrety malarskie księżniczek z czasu renesansu.

Natalia Ziemnicka wykonała sesję zdjęciową “brzuszkową”. Efektem są 3 atrakcyjne zdjęcia ukazujące pełnię macierzyństwa. Autorka zadbała o dobrą atmosferę, która jest kluczowa w tego typu sesjach zdjęciowych. Zdjęcia stoją na wysokim poziomie ze względu na kompozycję i światło oraz upozowanie modelki.

Portret dziewczynki autorstwa Przemysława Bujarowicza przepełniony jest ekspresją małej skrzypaczki. Fotograf głównie przez oświetlenie podkreślił zapał młodej muzyczki w odgrywaniu dźwięków z nut.

Największą siłą zdjęcia Sebastiana Bujdasza jest kompozycja. Autor wykazał duże zrozumienie tematyki fotografii krajobrazowej (choć nie jest to typowe zdjęcie krajobrazowe). Zestawienie owcy na pierwszym planie, stada na drugim i ruin zamku Dunloce dało bardzo dobry efekt budowania przestrzeni na zdjęciu.

Gratuluję ekstra ujęć! Zapraszam na kursy z recenzją zdjęć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *