fotografia,  fotografia dziecięca,  fotografia portretowa,  fotografia zwierzęca,  kurs fotografii,  kursy fotografii przez internet,  nauka fotografii online,  portret dziecięcy,  portret fotograficzny,  recenzja zdjęć online,  zdjęcia

Portrety dziecięce i zdjęcia psów. Recenzja zdjęć online. Nauka fotografii przez internet. 386 Kursy i 378 AFO

Trzy zdjęcia Pauliny Kotarskiej to spójne plastycznie, przemyślane, dojrzałe prace. Autorka wychodzi poza utarte schematy fotografii dziecięcej. Widzimy tutaj udane próby eksperymentowania formą (interesujący układ liści) i treścią (poczucie zagrożenia w zdjęciu za siatką). Zdjęcia ogląda się z ciekawością i zachęcają do zamówienia takiego zestawu swojemu dziecku (oczywiście za pieniądze).

Mariola Mierzwa-Dudzińska wykonała nastrojowy portret przy oknie. Autorka doskonale rozumie ograniczenia światła domowego i wykorzystuje najlepsze okazje do wykonania bardzo dobrego, pod każdym względem ujęcia. Poza umiejętnym operowaniem światłem, mamy tu do czynienia z udaną pozą i przekonującą mimiką. Decyzja o minimalizacji kolorystycznej jest podjęta poprawnie.

Mirosław K. jest autorem dwóch zdjęć ukazujących zabawy z psem. Fotograf ujął niezwykłą dynamikę oraz jedność psa i właściciela. Dwa różne wymową zdjęcia, jednak pokazują wysoki warsztat osoby naciskającej spust. Autor dobrze sobie radzi z kompozycją i wie kiedy opuścić kurtynę migawki aby poruszyć widza.

Gratuluję udanych strzałów studentom Akademii Foto Oko!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *