fotografia dziecięca,  fotografia portretowa,  internetowa szkoła fotografii,  kursy fotografii przez internet,  nauka fotografii online,  portret dziecięcy,  portret fotograficzny,  recenzja zdjęć online

Portrety dziecięce, kobiece i pejzaż. Ocena zdjęć online. Nauka fotografii przez internet. 395 Kursy i 387 AFO

Basia Kuczyńska wykazuje duże zdolności w portretowaniu osób. Na wszystkich trzech zdjęciach widać umiejętność operowania światłem, nienaganną kompozycję i zdolność dotarcia do fotografowanych osób bez względu na wiek modela.

Paulina Kotarska (11 miesiąc w Akademii Foto Oko) ukazała intymną atmosferę kobiety obdarowanej kwiatem róży. Zdjęcia cechują się autentyzmem, naturalnością, prawdziwością. Osoba fotografa zdaje się być niezauważalna przez fotografowaną modelkę.

Przemysław Kralka specjalizuje się w fotografii studyjnej. Starannie planuje i realizuje sesje zdjęciowe. Jednym z efektów pracy autora jest portret kobiety przy nadziei. Dobre światło, wzorcowa poza i udana stylizacja – tak w trzech słowach można określić zdjęcie “brzuszkowe”.

Ilona Gęśla zaskakuje umiejętnością portretowania dzieci. Autorce udało się wykonać zabawny, żartobliwy portret figlarnej dziewczynki. Fotografka zadbała o dobre światło i pozę oraz stosowną stylizację, w której dziecko czuje się wyśmienicie i daje temu wyraz.

Zdjęcie Marioli Mierzwy-Dudzińskiej przypomina postać z filmu animowanego “Masza i niedźwiedź”. Autorka wykorzystała zimową aurę i opad śniegu aby zaczarować widza wizerunkiem wesołej, rezolutnej dziewczynki bawiącej się w śniegu. Drugie ujęcie jest nieco spokojniejsze, z nieco subtelniejszą paletą uczuć i emocji, jednak równie atrakcyjnie plastycznie.

Norbert Rosik jest autorem dwóch wyróżnionych zdjęć. Portret ukazuje kobietę oświetloną subtelnym oświetleniem. Tonacja zdjęcia pozbawiona jest wysokich świateł, przez co ujęcie wydaje się być bardziej intymne. Drugie ujęcie to kadr, który w pierwszej chwili chciałoby się wrzucić do worka z napisem PEJZAŻ. Jednak taka klasyfikacja jest zbyt uproszczona. Autor gra na uczuciach widza i wydaje się, że dominują tutaj osamotnienie, nostalgia.

Gratuluję wybornych kadrów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *