2017_10_14_podstawy_fotografii_Gdansk_67_0003
fotografia,  podstawy fotografii

Zaczynałem od ciemni fotograficznej. Kurs podstaw fotografii w Gdańsku

W ten weekend (23 marca 2019) będzie miała miała miejsce 75. edycja stacjonarnego kursu podstaw fotografii w Gdańsku.
Kurs odbędzie się bez względu na liczbę zapisanych uczestników, choć w Gdańsku najczęściej są komplety.
Bez obaw na pogodę! Jest jeszcze zimno i zajęcia będą miały miejsce w sali szkoleniowej. Jak pogoda pozwoli, to planowane są wypady na dwór, choć w sali też można wykonywać ćwiczenia.

2017_10_14_podstawy_fotografii_Gdansk_67_0003
Zdjęcie grupowe z 67 wydania kursu podstaw fotografii, październik 2017, Gdańsk, Park Oliwski

To już 79 edycja kursu, którego program szlifuję już od 2003 roku. Podstawy fotografii to najstarszy dostępny kurs stacjonarny. Obecnie jest jedynym kursem stacjonarnym. Pozostałe szkolenia odbywają się w internecie.
Pierwotnie kurs dotyczył podstaw fotografowania z użyciem ciemni fotograficznej. Obecnie króluje technika cyfrowa i natychmiastowe efekty ćwiczeń widoczne na wyświetlaczu aparatu. Zachęcam Cię do wzięcia udziału w kursie i opanowanie aparatu – potwora.

Przykładowy harmonogram Twojego rozwoju fotograficznego: marzec – kurs, maj, czerwiec – własne ćwiczenia, lipiec sierpień – dobre, świadome ujęcia wakacyjne, grudzień – wzruszająca fotoksiążka z opisem rodzinna w prezencie np. babci. Zapraszam również osoby, które chciałyby spędzić weekend w Trójmieście. Oto kilka ciekawych atrakcji czekających Was tutaj:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *