fotografia architektury,  fotografia portretowa,  fotografia rodzinna,  fotograia pejzażowa,  internetowa szkoła fotografii,  kursy fotografii przez internet,  nauka fotografii online,  zdjęcia

Wyróżnione zdjęcia. Studium fotografii online. #710

Dwa zdjęcia portretu grupowego Małgorzaty Niemczury z pewnością są godne wyróżnienia. Są to jak się domyślam zdjęcia dziadków z wnuczką. Nie łatwo jest fotografować dzieci ale również nie jest łatwą sztuką portretować osoby dojrzałe, ponieważ z biegiem lat ciężar życia odciska się na twarzy. Autorka poradziła sobie z tematem wzorcowo pod względem kompozycji, światła i kontaktu z modelami.

Zdjęcia Ewy Majak to efekt dobrego rzemiosła fotograficznego. Autorka fotografuje dość banalne elementy architektury miejskiej w ciekawy sposób. Na pierwszy plan wychodzi dobra kompozycja. Nie bez znaczenia jest udana obróbka graficzna. Kadry z pewnością mogą się znaleźć w albumie o fotografowanym mieście lub na pocztówce.

Marek Piekut, uczestnik kursu o świetle w fotografii, stanął na wysokości zadania i ujął ciekawą scenkę łowienia ryb w pięknym, zachodzącym świetle słońca. Proszę zwrócić uwagę na udany moment naciśnięcia spustu migawki (wędkarz zarzuca przynętę) oraz na plastyczną formę zdjęcia konturowego.

Gratuluję udanych zdjęć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *