fotografia,  fotografia dziecięca,  fotografia noworodkowa,  fotografia pejzażowa,  fotografia portretowa,  fotografia rodzinna,  internetowa szkoła fotografii,  Jak zrobić dobre zdjęcie,  kurs fotografii,  nauka fotografii online,  portret dziecięcy,  portret fotograficzny

Sesja zdjęciowa kobieca, dziecięca, noworodkowa i pejzaż. Kursy fotografii online z omówieniem prac. 369 Kursy i 361 AFO

Zdjęcia Pauliny Kotarskiej (5. miesiąc w Akademii Foto Oko) cechują się dobrym światłem, umiejętnym upozowaniem modelki, prostotą i estetyką obrazu i dużą dozą naturalności. Z dużą przyjemnością ogląda się tak dobre zdjęcia zarówno w tonacji czarno-białej jak i kolorowej.

Ilona Gęśla przesłała dwa zdjęcia dziecięce o odmiennym wyrazie. Chłopiec to zdobywca. Z jego miny wnioskujemy, że potrafi znaleźć rozwiązanie nawet w najtrudniejszych sytuacjach (plątanina lin hamaka). Dziewczynka to kruszynka zostawiona sobie, która szuka miejsca w swoim malutkim życiu. Tak może odbierać zdjęcia widz i to jest zaletą fotografki, która umiejętnie kształtuje wyraz zdjęcia.

Karolina Tatarowska może poszczycić się tym portretowym ujęciem. Dziecko jest ukazane w sposób interesujący z intrygującą miną. Autorka zastosowała nietypowy punkt widzenia i wybrnęła z trudów dość niewdzięcznego charakteru światła.

Przemysław Kralka popisał się mistrzostwem w portretowaniu swojego potomka. Dobrze się przygotował do tej pierwszej sesji zdjęciowej i efekty są zdumiewające. Mimo, że w tym temacie trudno znaleźć świeży punkt widzenia, autor przetrawił temat fotografii noworodkowej i światło dzienne ujrzały niebywałe kadry. Gratuluję dobrych ujęć i narodzonego dziecka!

Robert Czyżewski wykonał dość oryginalne zdjęcie jak na kanon fotografii pejzażowej. Z aptekarską precyzją kreśli kolejne elementy kompozycji, dające zaskakujące zestawienie. Autor poza interesującą porą zaciekawia nas przede wszystkim zmyślną kompozycją, układem motywów, niczym z malarstwa sztalugowego.

Gratuluję wszystkim autorom wyśmienitych zdjęć. Jestem z Was dumny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *