fotografia dziecięca,  fotograia pejzażowa,  internetowa szkoła fotografii,  nauka fotografii online

Portrety dziecięce i pejzaż. Wyróżnione zdjęcia w internetowej szkole fotografii i kursach online z recenzją zdjęć. 375 Kursy i 367 AFO

Zdjęcie Przemysława Kralki zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie. Ten błysk w oku dziecka oświetlonego pięknym światłem jest poruszający. Warto zwrócić uwagę na dobrą relację oświetlenia postaci i tła.

Ujęcie stylizowane Marioli Mierzwy-Dudzińskiej przenosi widza w idylliczny świat dziecka. Jak niewiele trzeba aby zrobić dobre zdjęcie: piękna, biała sukienka, kiść kaliny na głowie i uśmiechnięta mała modelka.

Zupełnie odmienny punkt widzenia prezentuje Paulina Słonecka. Nostalgiczny portret dziecka ściśniętego przez belki ogrodzenia zawiera wiele pozornych błędów. Jednak po dłuższej analizie dochodzę do wnioski, że wszystkie zabiegi były celowe, powodujące wzmocnienie efektu osamotnienia dziecka.

Dwa ujęcia pejzażowe Mirosława K. przenoszą nas w mroczne, chłodne, skandynawskie rejony. Krajobrazy pokazują, że nie zawsze obowiązuje światło wschodzącego słońca. Autor umiejętnie złamał tę zasadę, podkreślając charakter fotografowanego miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *