fotografia,  fotografia dziecięca,  fotografia pejzażowa,  fotografia portretowa,  fotograia pejzażowa,  nauka fotografii online,  portret dziecięcy,  portret fotograficzny

Portret dziecięcy i pejzaż. Studium fotografii online. Wyróżnione zdjęcia po recenzji zdjęć. 388 Kursy i 380 AFO

Paulina Kotarska (studentka AFO) ma dar przykuwania widza do swoich zdjęć. Czarno-białe zdjęcie z bogactwem przejść tonalnych jest tego przykładem. Autorka prostym gestem zajęła uwagę dziewczynki i niwelując towarzyszące sesji zdjęciowej skrępowanie.

Małgorzata Szczepaniak, uczestniczka kursu ABC fotografii wykonała wakacyjne zdjęcie, które zdecydowanie wychodzi poza sztampę tego gatunku. Ujęcie jest dobrze skomponowane (z wyraźnym przedplanem) i w przyjemny sposób oświetlone. Zdjęcie wyróżnia harmonijna kolorystyka i przede wszystkim dobry moment naciśnięcia spustu migawki. Przyłapany chłopiec odwzajemnia się szczerym uśmiechem.

Dwa zdjęcia pejzażowe Mirosława K. (student AFO) to kadry, wobec których nie przechodzi się obojętnie. Porusza harmonijna, spójna z oświetleniem kompozycja oraz nie przesycone kolory. W zdjęciu z latarnią morską ciężkie chmury przełamuje, anielski, ciepły snop światła, dający nadzieję na zmianę pogody. Zdjęcie z wodospadem, wykonane na długim czasie naświetlania z powodzeniem mogłoby służyć jako ilustracja w dobrym albumie fotograficznym o tej okolicy.

Gratuluję wybornych kadrów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *