Inspiracje,  Nowości

Natalia Ziemnicka

Prace Natalii Ziemnickiej z pewnością zasługują na uwagę. Autorka ukończyła Akademię Foto Oko, jednak nie zdecydowała się na realizację pracy dyplomowej. Mimo tego była wyróżniającą się i bardzo aktywną fotografką i niech poniższe zdjęcia przemówią same za siebie.

Fotografka ukierunkowała się głównie na portrety dziecięce, kobiece, rodzinne i sesje brzuszkowe (ciążowe) w plenerze. Używa przeważnie światła rozproszonego. Postaci fotografuje głównie w parkach i terenach zielonych niejednokrotnie stosując odrealnioną, interesującą kolorystykę tła. Autorka opracowuje zdjęcia w komputerze, stosując miejscowe rozjaśnienia (wrażenie mgły) i rozostrzenia tła.

Natalia Ziemnicka doskonale radzi sobie z budowaniu więzi i odpowiednim podejściem do modeli bez względu na wiek. Fotografowane osoby odwzajemniają się naturalnymi, nieskrępowanymi pozami i przyjemnym wyrazem twarzy.

Fotografka z pewnością jest gotowa aby podjęć pracę w fotografii zawodowej.

“Mama i córka w ujęciu Natalii Ziemnickiej przedstawione są w sposób idylliczny. A o to na właśnie chodzi w fotografii komercyjnej. Proszę zwrócić uwagę na drobny dodatek – kwiaty gipsówki – jakże ułatwiły one wykonanie zdjęć!”

Źródło: https://zdunczyk.com/portrety-dzieciece-fotografia-rodzinna-sesja-zdjeciowa-kobieca-kursy-fotografii-online-377-kursy-i-369-afo/

“Dwa zdjęcia Natalii Ziemnickiej to wzorzec do wykonywania zdjęć młodym kobietom. Mówimy tutaj o umiejętnym wpasowaniu modelki w tło, dobrym pozowaniu, spójnym z całością światłem. Ponad to wszystko na wyróżnionych zdjęciach najbardziej liczy się powabne spojrzenie niewiasty.”

Źródło: https://zdunczyk.com/portrety-dzieciece-kobiece-meskie-martwa-i-zywa-natura-samochod-i-dym-szkola-fotografii-online-najlepsze-zdjecia-po-recenzji-prac-uczestnikow-363-kursy-i-355-afo/

“Natalia Ziemnicka wykonała sesję zdjęciową “brzuszkową”. Efektem są 3 atrakcyjne zdjęcia ukazujące pełnię macierzyństwa. Autorka zadbała o dobrą atmosferę, która jest kluczowa w tego typu sesjach zdjęciowych. Zdjęcia stoją na wysokim poziomie ze względu na kompozycję i światło oraz upozowanie modelki.” – dotyczy dwóch poniższych zdjęć.

Źródło: https://zdunczyk.com/portrety-dzieciece-sesje-kobiece-i-pejzaz-kursy-fotografii-online-379-kursy-i-371-afo/

“Natalia Ziemnicka wykonała trzy nastrojowe zdjęcia rodzinne w jesiennej tonacji. Kadry są dobrze oświetlone rozproszonym światłem i umiejętnie skomponowane. Mała głębia ostrości znacząco rozmywa tło, przybliżając tym samym fotografowane postaci. Zdjęcia ukazują dojrzały charakter fotografki.” – dotyczy dwóch poniższych zdjęć.

Źródło: https://zdunczyk.com/fotografia-dziecieca-i-sesja-rodzinna-wyroznienia-szkola-fotografii-przez-internet-384-kursy-i-376-afo/

“Dwa zdjęcia Natalii Ziemnickiej z sesji “brzuszkowej” zabierają nas do tajemniczej, nie odkrytej jeszcze krainy. Godna uwagi jest umiejętnie wykonana obróbka graficzna. Do tego dobre światło, umiejętne pozowanie i staranna stylizacja dopełniają całości.” – dotyczy dwóch poniższych zdjęć.

Źródło: https://zdunczyk.com/sesja-dziecieca-zdjecia-ciazowe-martwa-natura-i-ujecie-ilustracyjne-symboliczne-nauka-fotografii-online-383-kursy-i-375-afo/

Od lat Akademia Foto Oko jest miejscem, gdzie pasjonaci fotografii znajdują inspirację, zdobywają wiedzę i rozwijają swoje umiejętności. Ale co dzieje się po opuszczeniu murów tej instytucji? Czy absolwenci naprawdę odnoszą sukcesy? Dziś przyjrzymy się historiom kilku wyjątkowych absolwentów, którzy zainspirowali się w Akademii i kontynuują swoją drogę w fascynującym świecie fotografii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *