Nowości

Dwa dyplomy

Obrona prac dyplomowych
w Akademii Foto Oko

Po niemal 3. latach od egzaminu dyplomowego dziewiątego dyplomanta, kolejnych dwóch fotografów będzie mogło podejść do obrony pracy dyplomowej w Akademii Foto Oko.

Paweł Kowaliszyn zaprezentuje swój e-album krajoznawczy jednej z wysp kanaryjskich – Lanzarote. Na 142 stronach autor prowadzi widza po najciekawszych miejscach tej urokliwej, wulkanicznej krainy. Praca zawiera liczne opisy i relacja z własnych foto-tripów, czyli wycieczek fotograficznych po malowniczych zakątkach wyspy i terenów przyległych.

Fot. Paweł Kowaliszyn

Wojciech Jakóbczyk wybrał zupełnie inny temat swojego dyplomu. Na pracę składa się 9 zdjęć ułożonych w jedną planszę stanowiącą reklamę społeczną. Autor porusza temat wzajemnej oceny ludzi, bazując tylko na wyglądzie zewnętrznym.

Wizualizacja planszy reklamy społecznej Wojciecha Jakóbczyka.

Egzamin dyplomowy odbędzie się przed komisją egzaminacyjną na żywo w internecie i jest dostępny dla subskrybentów biuletynu Kursów Foto Oko. Termin obrony to 19 listopada 2019 roku o godz. 20.00. Wstęp do pokoju konferencyjnego jest darmowy. Uczestnicy mają możliwość zadawania pytań abiturientom.

Jedna z plansz albumu Pawła Kowaliszyna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *