fotografia dziecięca,  fotografia podróżnicza,  fotografia portretowa,  fotografia zwierzęca,  kurs fotografii,  kursy fotografii przez internet,  nauka fotografii online,  portret dziecięcy,  portret fotograficzny,  recenzja zdjęć online

Zdjęcia dziecięce, niemowlęce, kobiece, zwierzęce. Wyróżnione prace. Nauka fotografii online. #677 tydzień

Małgorzata Niemczura postawiła na symetryczny kadr, który jest odradzany początkującym fotografom. Autorka wybrała taką formę w pełni świadomie. Dziewczynka radośnie huśta się na huśtawce Guliwera, tworząc jednocześnie zabawny kontrast. Zdecydowanie udane ujęcie!

Annie Kopańskiej udało się ciekawie ująć wesołego, witalnego malca. Autorka przemyciła w scenografii nieco symboliki, mam nadzieję, że widzowie zgodzą się ze mną. Myślę, że każda mama chciałaby mieć takie zdjęcie w swoim albumie.

Zdjęcie Magdaleny Gruszki w piękny sposób prezentuje włosy fotografowanej kobiety. Oczywiście sama modelka jest również ukazana atrakcyjnie. Mimo dużego nasycenia barw, fotografce udało się zachować poprawny balans i naturalność kolorów. Zdjęcie godne publikacji w magazynie branży fryzjerskiej.

Dwa zdjęcia Dominiki Szenfeld, studentki Akademii Fot Oko ujmują dogłębnie widza. Banalny temat jakim jest owca autorka wzniosła na wyżyny. Kadr o wysokich walorach estetycznych. Drugie ujęcie zawiera w sobie prostą w przekazie i atrakcyjną symbolikę. Fotografia jest bardzo uniwersalna i zapewne miałaby wzięcie w banku zdjęć.

Gratuluję wyśmienitych zdjęć i życzę dobrego światła!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *