fotografia,  fotografia dziecięca,  fotografia portretowa,  fotografia rodzinna,  internetowa szkoła fotografii,  nauka fotografii online,  sesje zdjęciowe kobiece,  zdjęcia

Portrety dziecięce, zdjęcia studyjne. kursy fotografii z recenzją zdjęć. 392 Kursy i 384 afo

Basia Kuczyńska wykonała uroczy portret dziecka. Proszę zwrócić uwagę na to ufne spojrzenie i pewność siebie malca. To zasługa autorki. Za pomocą światła i dobrego kontaktu z małym modelem stworzyła kadr, który zapewne przejdzie do historii rodzinnej.

Zdjęcie Ilony Gęśli studentki Akademii Foto Oko jest wykonane w pełni profesjonalnie. Chłopiec jest oświetlony pięknie zrealizowanym światłem. Dodatkowo prosty kolorystycznie ubiór, poza i wyraz twarzy dopełnia udanego kadru.

Seria trzech zdjęć Pauliny Słoneckiej zaprzecza tezie, jakoby w zimę nie można było zrealizować ciekawej sesji zdjęciowej. Autorka wykorzystała białą pokrywę do tła, pasującą idealnie do jasnej tonacji misia. Zabawki stały się punktem zaczepienia do zdjęć, podczas których malec nie pozuje ale bawi się. Zdjęcia są pełne dziecięcej energii, a o to nam chodzi w tej dziedzinie fotografii.

Zdjęcie Barbary Molak porusza autentycznością. Autorka zamroziła małego zdobywcę, poszukiwacza przygód w jednej z akcji. Zdjęcie umiejętnie podkreśla zapał malca w odkrywaniu nowych zabaw.

Zdjęcie portretowe Magdaleny Gruszki porusza delikatnością wyrazu twarzy modelki. Autorka ukazała kobietę w subtelny, powabny sposób. Zdjęcie z pewnością zasługuje na miejsce w galerii wyróżnionych.

Kard Przemysława Kralki przyciąga natychmiast wzrok swoją ciekawą, plastyczną stroną. Półnagie ciała pobudzają wyobraźnię oglądającego. Autor w udany sposób zrealizował tutaj kolor selektywny, który zwykle kojarzy się z kiczowatymi obrazkami.

Poza interesującym efektem plastycznym, zdjęcie Norberta Rosika posiada interesujący, tajemniczy nastrój spotkania pary na krześle diabelskiego młyna. Autor postawił na kształt, kontur skąpany w zachodzącym świetle.

Zdjęcie Pauliny Kotarskiej pokazuje kobietę w stylizacji przypominającą lata 50.-60. Zdjęcie przemawia do odbiorcy dobrym światłem oraz przede wszystkim pozytywną, szczerą energią zawarta w pięknym uśmiechu.

Gratuluję udanych zdjęć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *