fotografia,  fotografia artystyczna,  fotografia dziecięca,  fotografia rodzinna,  internetowa szkoła fotografii,  kurs fotografii,  kursy fotografii przez internet,  nauka fotografii online,  portret fotograficzny,  zdjęcia

Portrety dziecięce, sesja kobieca i zdjęcie kwiatów. Kursy z recenzją zdjęć online. 361 Kursy i 353 AFO

Nie może być nic prostszego niż podskok. Ten trywialny zabieg bardzo dobrze się sprawdza również w fotografii. Czy ktoś widział zestresowanego, smutnego człowieka regularnie podskakującego? Adrianna Grabska wykorzystała ten sposób jako rozgrzewkę pozytywnych emocji. W efekcie mamy ciekawe, proste, dynamiczne ujęcie nastolatki.

Proste portrety Natalii Ziemnickiej zachwycają idyllicznością. W pierwszej kolejności zwracamy uwagę na naturalność, harmonię, sielskość. Dzieciństwo i dorastanie jest pokazane z jak najlepszej strony, choć wiemy, że codzienne relacje między rodzeństwem odbiega zazwyczaj od ideału. Rolą fotografa komercyjnego, portrecisty na zlecenie jest ukazanie jasnej strony życia ludzkiego. W tej mierze autorka spełniła się w 100. procentach. Na uwagę zasługuje również doskonałe upozowanie, dobre światło, sceneria, proste, jednolite, młodzieżowe stroje.

Patrycja Walczewska przesłała zdjęcia, które śmiało można nazwać artystycznymi. Spełniają bowiem kryterium dobrego zdjęcia komercyjnego ( portret kobiecy) i ponadto zawierają w sobie dużą dozę ekspresji wewnętrznej. Na uwagę zwraca fakt doskonałego operowania światłem i niesłychanym wyczuciem pozowania w ciasnym kadrze. Portret dziecięcy przykuwa wzrok momentem zaintrygowania, zaaferowania dziecka.

Paulina Kotarska przedstawia dzieciństwo w chłodnej graficzne szacie zdjęcia (zielenie, niebieskawa tonacja w światłach) kontrastującej z pogodnym i spokojnym usposobienie dziewczynki. Ciekawe, intrygujące zestawienie. Poza tym mamy piękny ubiór małej modelki, drobiazgi upiększające (kwiat, liść paproci) oraz estetyczne miejsce plenerowe.

Na koniec zdjęcie Marty Łangowskiej przedstawiające pole z Facelią błękitną (roślina uprawiana na nawóz, miododajna). Z morza kwiatów wyłania się jeden kwiatostan skąpany w zachodzącym słońcu, wychodzący poza przeciętność pozostałych. Zdjęcie ma wysoki walor estetyczny i z pewnością znalazłoby zainteresowanie w banku zdjęć.

Gratuluję wyśmienitych zdjęć! Zapraszam zainteresowanych do nauki w Akademii Foto Oko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *