inne

Obrona pracy dyplomowej w Akademii Foto Oko. Ewa Majak

We wtorek 18 czerwca 2024 odbędzie się obrona pracy dyplomowej Ewy Majak. Ewa jest abiturientką Akademii Foto Oko. Wyspecjalizowała się w fotografii pejzażowej. Jako cel obrała sobie Norwegię, gdzie koncentruje swoje działania fotograficzne.

Obrona pracy dyplomowej w internetowej szkole fotografii jest wzorowana na akademickich egzaminach dyplomowych. Recenzentem będzie Wojciech Ulman, honorowym członkiem komisji Ewa Lemke, a promotorem niżej podpisany.

Obrona pracy dyplomowej w Akademii Foto Oko to publiczny egzamin, podczas którego student prezentuje swoją pracę przed komisją egzaminacyjną. Obrona jest długo wyczekiwanym momentem, podczas którego student ma okazję pokazać na jakim poziomie jest jego praca dyplomowa.

Podczas obrony odbywa się analiza zdjęć słuchaczy Akademii i omawiane są różne aspekty nauki. Jest to również okazja dla studentów, aby zobaczyć, czy nauka na odległość jest skuteczna2.

Warto zauważyć, że temat pracy dyplomowej musi zostać zaakceptowany przez Akademię Foto Oko. Decyzja o zaakceptowaniu tematu może wywołać mieszane uczucia, ponieważ student musi unikać banalności i kiczu w swoich zdjęciach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *