fotografia dziecięca,  fotografia mody,  fotografia pejzażowa,  fotografia portretowa,  fotografia rodzinna,  fotografia zwierzęca,  internetowa szkoła fotografii,  kursy fotografii przez internet

Najlepsze zdjęcia tygodnia. Szkoła fotografii online #697

Trzy pomysłowe sesje zdjęciowe i trzy stylizacje kobiece zaprezentowała Natalia Bielak. Kadry są na wysokim poziomie. Autorka włożyła wiele wysiłku w dobór ubioru, miejsca i czasu. Zaowocowała to bardzo przyjemnymi w odbiorze zdjęciami. Bez wątpienia wzrok zatrzymuje się na dłuższą chwile na ujęciach fotografki.

Zdjęcia kulinarne Barbary Kuczyńskiej są dobrze wystylizowane. W kadrze panuje wzorowy ład z bardzo dobrym układem produktów. Ograniczenie palety barw i dyskretne, przytłumione światło sprawdziło się i w efekcie mamy dwa autentyczne, naturalne zdjęcia, które ze spokojem można próbować sprzedawać w bankach zdjęć.

Zdjęcia przesłane przez studentkę AFO – szkoły fotografii online Małgorzatę Niemczurę są najlepszym dowodem, że im mniej na zdjęciu, tym lepiej. Autorka poszła drogą minimalizmu i estetyki. W efekcie są to najlepsze zdjęcia jakie do tej pory przesłała. Tnij, wyrzucaj, ograniczaj, redukuj – to dobra rada dla fotografów.

Ewa Majak zawarła w swoich pejzażach wszystko co jest potrzebne, aby spełnić warunki dobrego krajobrazu. Na szczególną uwagę zasługuje operowanie światłem w celu oddania panującej atmosfery. Autorce pomagają przy tym dramatyczne chmury i mgły – efekty niezwykle poszukiwane przez pejzażystów.

Gratuluję i życzę dobrego światła!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *