fotografia pejzażowa,  fotografia podróżnicza,  fotografia przyrody,  fotografia rodzinna,  fotografia zwierzęca,  internetowa szkoła fotografii,  Jak zrobić dobre zdjęcie,  kurs fotografii,  kursy fotografii przez internet,  nauka fotografii online,  portret dziecięcy

Najlepsze zdjęcia tygodnia studium fotografii online # 736 tydzień

Niniejsze publikacje są zwieńczeniem pracy uczestników Kursów Foto Oko i słuchaczy Akademii Foto Oko. Najlepsze prace wybierane są co tydzień, co miesiąc i co roku oraz publikowane na łamach bloga. Nastąpiła zmiana regulaminu i wyróżnienie prac nie będzie uzasadniane co tydzień, tylko w miesięcznym wyborze. Oznacza to, że zdjęcie słuchacza AFO lub uczestnika Kursów, który otrzyma tytuł fotografa tygodnia nie będzie opatrzone komentarzem, uzasadnieniem. Takie uzasadnienie będę sporządzał przy okazji wyboru fotografa miesiąca.

Oto najlepsze zdjęcia z ostatniego tygodnia.

Fot. Barbara Stoltman

Fot. Ewelina Kozikowska

Gratuluję dobrych kadrów!

Jeden komentarz

  • Asia z mTower

    Twoje “Najlepsze Zdjęcia Tygodnia” zawsze dostarczają mi ogromnej inspiracji i przyjemności. To niesamowite, jak różnorodne style i tematy można znaleźć wśród tych fotografii. W szczególności podziwiam zdjęcie o numerze 5, przedstawiające zachód słońca nad górami. To prawdziwie magiczny moment, który został uchwycony wspaniale. Kolory nieba są oszałamiające, a kompozycja zdjęcia jest idealna. Serdeczności!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *