fotografia florystyczna,  fotografia pejzażowa,  fotografia ślubna,  fotograia pejzażowa,  kurs fotografii,  kursy fotografii przez internet,  nauka fotografii online

Najlepsze zdjęcia tygodnia. Recenzja zdjęć online #728

Zdjęcie Magdaleny Gruszki spełnia swoje zadanie: uwiecznienie uczucia, namiętności targających młodożeńców. Kadr jest dobrze skomponowany i cechuje się równowagą tonalną. Popieram decyzję autorki na czarno-biały kadr, dodający dramatyzmu sytuacji.

Autorka trafiła na ładną pogodę w skandynawskiej krainie chmur. Światło w fotografii pejzażowej jest wszystkim. Słońce w piękny sposób podświetla napotkane motywy: świeżo zaoraną ziemię, strzeliste ściany skalne, zieloną dolinę z wijącą się drogą. Czerwiec w Norwegii daje możliwość trójstyku trzech pór roku: zimy (ośnieżone szczyty), wiosny (dolina) i jesieni (zbocza górskie). Ewa Majak wykonała dobrą fotograficzną robotę.

Zdjęcie florystyczne Justyny Dąchór-Rogalewskiej daje dużo pozytywnych wrażeń estetycznych. Począwszy od dwukolorowej stylistyce, przez skośną, oszczędną kompozycję, po małą głębię ostrości z centralnym punktem na dorodnym kwiatku.

Gratuluję słuchaczkom Akademii Foto Oko celnych kadrów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *