2018_techniki_pozowania_portret_z_reka_przy_twarzy_01
Darmowe kursy fotografii online,  Darmowe porady fotograficzne,  fotografia,  fotografia portretowa,  podstawy fotografii,  portret fotograficzny

Garść porad o pozowaniu i nawiązywaniu kontaktu z fotografowanymi postaciami, modelami

W poniższym krótkim (ok. 7 minutowym) materiale, pochodzącym z płatnego kursu Techniki pozowania modeli, prezentuje kilka prostych i skutecznych wskazówek dotyczących lepszego fotografowania postaci ludzkich. Wideo jest dodatkowo przekrojem różnych form nauczania zastosowanym w kursie. Mamy tu klasyczny wykład połączony z instruktażem (teoria), obecna jest praktyka, na której uczestnicy realizują własne pomysły z profesjonalną modelką.

Poza tym prowadzący recenzuje zdjęcia nadesłane przez uczestników warsztatów. W końcu realizowana jest profesjonalna, pokazowa sesja zdjęciowa z modelką, poprowadzona przez prowadzącego.

W materiale filmowym znajdziesz minimum 10 wskazówek na lepsze i ciekawsze zdjęcia, z mniejszą liczbą błędów. Zapraszam do oglądania!

Pełna 5 godzinna wersja kursu znajduje się TUTAJ…

2 komentarze

  • Szymon Zduńczyk

    Mirosława, zachęcam do każdej aktywności edukacyjnej, wzmacniającej nasz foto-organizm.

  • Mirosława Cypryś

    Drogi Szymonie, bardzo się cieszę, że się uaktywniłeś i znowu mogę posłuchać i popatrzeć by się czegoś nauczyć. Jestem wierną słuchaczką i oglądaczką wszystkiego co zamieszczasz w swoich materiałach. Mam ochotę zapisać się do Twojej Akademii ale boję się, że nie podołam. Na tę chwilę serdecznie pozdrawiam i czekam na kolejne dawki wiedzy. Mirosława

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *