Nowości

E-MAGAZYN TALENTY 3/2019

E-magazyn fotograficzny TALENTY 3/2019 do pobrania

Po 3 latach przerwy ukazuje się trzeci numer e-magazynu fotograficznego pt. TALENTY. W internetowym czasopiśmie prezentowane są sylwetki fotograficznych talentów. Formuła obejmuje krótki wywiad z fotografem, prezentację zdjęć i niezbyt rozległą analizę/recenzję prezentowanych prac. Dzięki takiej konstrukcji publikacji czytelnik ma sposobność poznania wybranego fotografa na podstawie wypowiedzi, zapoznania się z jego zdjęciami i przeczytania co sądzi o tych zdjęciach doświadczony fotograf. Drugą formułą jest wywiad i prezentacja zdjęć mistrza fotografii. W tym wydaniu jest nim znany pejzażysta Karol Nienartowicz.

Początkowo elektroniczny magazyn miał nieco inne założenia niż obecnie. Możliwość opublikowania swoich zdjęć mieli wszyscy zainteresowani. W pierwszym numerze wydania działała redakcja złożona z wolontariuszy. Ta forma jednak się nie sprawdziła ze względu na ogromne opóźnienia w wykonaniu zadanych im prac. Obecnie czasopismo publikowane jest wyłącznie z własnych zasobów i prezentowane są sylwetki wyłącznie fotografów będących studentami lub absolwentami Akademii Foto Oko oraz moich współpracowników.

TALENTY mają objętość 148 stron formatu A4. Formą wydania jest plik PDF do pobrania. E-magazyn jest bezpłatny, mimo braku umieszczonych w nim reklam. Oto link do bezpośredniego pobrania bieżącego wydania: POBIERAM TALENTY.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *